Temný les (Místo bez hvězd)

10. prosince 2017 v 21:31 | Parohatá hvězda |  Zajímavosti
Kam po své smrti přišly kočky jako Dráp, Zlomený měsíc a další vrazi, když Hvězdný klan přijímá jen ty, kteří byli čestní a žili plnohodnotný život?


Temný les (neboli Místo bez hvězd) je úplným opakem území Hvězdného klanu. Je to místo, kam po smrti chodí kočky, které spáchaly velké zločiny proti svým klanům a válečnickému zákoníku. Kočky, které spáchají zločiny ale věří, že plní válečnický zákoník tím, že tyto zločiny provádí a myslí si, že se dostanou do Hvězdného klanu.

POPIS
Není tu žádná kořist a kočky necítí žádný hlad. Namísto toho, aby se duchové procházeli se svými příbuznými spokojeně v oblacích, musí kočky žít v tomto chladném a zrádném lese. Stejně jako v Hvězdném klanu, kočky, které jsou zapomenuty se z Temného lesa navždy vytratí.
Několik koček se může objevovat ve snech živých koček a působit jim noční můry. Obvykle se ve snu kočka ocitne v Temném lese se zesnulou kočkou. Kočky Temného lesa mohou ve snech navštívit každou kočku bez ohledu na její sílu.
Po probuzení ze snu si kočky vše pamatují a zachovají si všechny získané vlastnosti. To znamená, že když se kočka v Temném lese ve snu zraní, po probuzení bude mít zranění na tom stejném místě. To dělá z Temného lesa velmi nebezpečné místo, které dokáže pronikat do reálného světa a působit velké škody.
Duchové Hvězdného klanu mohou navštívit Temný les pokud je to potřeba, ale velmi riskují to, že se ztratí a už se nikdy nedostanou ven.
Živé kočky mohou samy navštívit Temný les jen tehdy, když jsou vedeny duchem z Hvězdného klanu.

ÚZEMÍ
Temný les je tmavý, stinný les se spoustou vysokých špinavých, šedých stromů. Je to strašidelné, obrovské prázdné místo - úplný opak lovišť Hvězdného klanu, které jsou teplé a čisté. Vzduch je chladný, těžký, mlhavý a strašidelně tichý. Smrdí hnilobou a zkaženou krví. Nebe je zde černé a nejsou tu žádné hvězdy. Stromy jsou ale tak vysoké, že černočernou oblohu z většiny zakrývají. Mlha tvoří holou, lepkavou a hustou lesní půdu. Je tu také pomalá řeka, jejíž vody jsou temné. Voda je tvořena smradlavým bahnem a krví.
Hranice mezi temným lesem a Hvězdným klanem je široká řeka a za ní je jakési bílé strašidelné světlo. Tráva je zde řídká a nakonec úplně mizí. Na tomto místě je tak silná mlha, že každá kočka má problémy s dýcháním.

ZAJÍMAVOSTI
Kočky, které jdou po smrti do Temného lesa, se po nějakém čase stanou ještě mnohem horšími. Temný les je totiž mění.
Kočky temného lesa mohou vzácně dát veliteli jeden z devíti životů.
Duchové v Temném lese spolu stále bojují a užívají si bolesti druhých. Často se vydávají za duchy Hvězdného klanu, aby mohli manipulovat s nezkušenými učedníky.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemný duch/Ztracená tvář Tajemný duch/Ztracená tvář | E-mail | 11. prosince 2017 v 9:22 | Reagovat

Tenhle článek byl ještě lepší!

2 Parohatá hvězda Parohatá hvězda | E-mail | Web | 11. prosince 2017 v 11:35 | Reagovat

[1]: Děkuji mockrát! :) Upřímně, Temný les mě zajímá víc než Hvězdný klan :D

3 Tajemný duch/Ztracená tvář Tajemný duch/Ztracená tvář | E-mail | 11. prosince 2017 v 11:51 | Reagovat

[2]: mě taky :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama