Speciální série - Úsvit klanů (Dawn Of The Clans)

24. října 2017 v 22:07 | Parohatá hvězda |  Warriors - Knihy
Objevte počátky klanů v této napínavé sérii o předchůdcích kočičích válečníků. Zjistěte, jak vznikly kočičí válečníci.
Poprosím NEKOPÍROVAT!
____________________________________________________________________________________________________
Trasa slunce (The Sun Trail)

První kniha Úsvitu klanů odnáší čtenáře zpět do prvních dnů klanů, kdy se kočky nejprve usadily v lese a začaly vymýšlet válečnický zákoník. Dlouho předtím, než Ohnivý měsíc opustil svůj život domácího mazlíčka, skupina koček z hor vyrazila na nebezpečnou cestu při hledání nového domova... (Na obálce je Gray Wing / Šedé křídlo)

_______________________________________________
Povstání Hromu (Thunder Rising)

Horské kočky z kmene Spěchající Vody sledovaly trasu slunce na nové území, přesvědčeny, že v zemi s větší kořistí se jejich životy nebudou potýkat v šarvátkách. Ale když žádná kočka nehladoví, napětí stoupá. Kdysi pevně sjednocená skupina se rozdělila na dvě a mladý kocour se jménem Hrom (Thunder) je upoután uprostřed toho všeho... (Na obálce je Thunder / Hrom)


_______________________________________________
První boj (The First Battle)

Soupeření mezi Šedým křídlem (Gray Wing) a Čistým nebem (Clear Sky) degradovalo k hádkám mezi kočkami. Jak se Hrom a Šedé křídlo snaží najít cestu do budoucna, napětí stoupá. To, co začalo jako nedorozumění mezi dvěma bratry, se rozšířilo daleko a široce. A nyní si každá horská kočka, tulák, nebo domácí mazlíček, bude muset vybrat jednu stranu... (Na obálce je Tall Shadow / Vysoký stín)


_______________________________________________
Sálající hvězda (The Blazing Star)

První velká bitva skončila a každá skupina souhlasila s příměřím. Jenže udržení míru nemůže zajistit jejich přežití. Když hrozba smrtícího onemocnění málem udeří v obou táborech, musí kočky spolupracovat, aby našly jedinou věc, která by je mohla zachránit - tajemnou Sálající hvězdu... (Na obálce je Star Flower / Měsíční květina)


_______________________________________________
Rozdělený les (A Forest Divided)

Duchové koček mluví: Kočky z hor musejí růst a šířit se jako Sálající hvězda. Čisté nebe (Clear Sky) je přesvědčen, že jediným způsobem, jak růst, je znovu se spojit, ale jen málo koček je ochotno tuto věc udělat. Mezitím Vysoký stín (Tall Shadow) hodlá založit nový tábor v borovém lese Říční šum (River Ripple) je spokojen u vody a Větrná běžkyně (Wind Runner) si vytvořila svůj vlastní domov na příkopu. (Na obálce je Clear Sky / Čisté nebe)

_______________________________________________
Hvězdná stezka (Path Of Stars)

Po měsících sporů se lesní kočky usadily v pěti táborech. Ale najednou, nebezpečný samotář Sek (Slash) unesl Hvězdnou květinu (Star Flower), družku Čistého nebe (Clear Sky) a jako výkupné chtěl kořist, se kterou se kočky neměly šanci potkat. Čisté nebe v zoufalosti zachránit Hvězdnou květinu přesvědčil ostatní skupiny vedené Vysokým stínem (Tall Shadow), Větrnou běžkyní (Wind Runner), Hromem (Thunder), a Říčním šumem (River Ripple), aby spojili své síly, nebo jejich nový způsob života může zaniknout.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Marcela Arnoštová Marcela Arnoštová | 23. září 2018 v 22:37 | Reagovat

Nevíš jestli tyto knížky někdy přeloží do češtiny?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama