Lovecké a bojové techniky

23. října 2017 v 18:06 | Parohatá hvězda |  Zajímavosti
LOVECKÉ TECHNIKY

Lovecký podřep
- Drž své tělo u země a ocas nechej volně ležet. Zadní nohy musí být připravené ke skoku a přední k polapení kořisti. Je to také dobrá bojová technika.

Háček na ryby - Když lovíš v jezeru nebo řece, dávej pozor na to, aby tvůj odraz nebyl vidět. Když ryba připlave blíže, rychle přední tlapku s vytaženými drápy ponoř do vody a vyhoď rybu na břeh. Dokonči lov rychlým zakousnutím.

Veverčí závod - Pokud veverka vyšplhá na strom, aby se zachránila, vyšplhej na ten stejný strom opačnou stranou. Jakmile tě veverka uvidí, otočí se a sešplhá ze stromu dolů. To by ti mělo dát čas k tomu se k ní přiblížit a prohnat ji lesem. Zabij ji rychlým zakousnutím do krku.

Ptačí skok - Když si pták uvědomí, že se chystá být ulovený, rychle vzlétne. Vyskoč tak vysoko jak jen dokážeš, chyť jej do předních tlapek a stáhni dolů. Doporučeno starším učedníkům.

Stopař myší - Nechej tlapky na zemi a jemně jimi posouvej směrem ke kořisti. Myš tě neuslyší.

Rybolov králíků - Technika, kterou používají jen zoufalí vyhladovělí lovci. Najdi králičí noru a ujisti se, že kořist je vevnitř. Poté tiše čekej, než králík vynoří hlavu z nory. Rychle hrábni po kůži, vytáhni králíka a bleskově zabij.

BOJOVÉ TECHNIKY

Zpětný kop
- Překvapivý útok, používá se ve chvíli, kdy soupeř jde po tvých zádech. Začni zběsile kopat dozadu, pro bolestivější efekt použij drápy.

Hřbetový škrábanec - Vyskoč na soupeřovy záda. S vytaženými drápy škrábej jeho hřbet.

Břišní škrábanec - Pokud tě soupeř povalí na záda, vytáhni drápy na zadních nohou a začni škrábat jeho břicho, což by mělo nepřítele odradit. Mnoho koček při tomto útoku zemře na vykrvácení.

Kousanec smrti - Poval soupeře na záda a zakousni s mu do krku.

Dvojitý kousanec smrti - Poval soupeře na záda, zavolej svého spojence a společně se zakousněte do krku nepřítele. Dva páry silných čelistí zajistí téměř stoprocentní roztržení hrdla a smrt nepřítele.

Tanec drápů - Tuto taktiku mohou použít ti válečníci, proti kterým stojí mnohem větší soupeř. Musíš být velmi rychlý a mrštný, protože tento trik dokáží použít jen zkušení bojovníci. Rozeběhni se čelem proti nepříteli, ale těsne před ním se natoč na stranu, vytáhni drápy na tlapě a jedním rychlým švihnutím roztrhni soupeřův bok. Než se nepřítel stačí otočit, oběhni ho a zopakuj i na druhém boku.

Matoucí kruh - Skvělá technika pro mladé hbité válečníky, především pro učedníky, kteří čelí větším a starším válečníkům. Pořád běhej v kruhu kolem nepřítele a nepolevuj. Běhej co nejrychleji. Za malou chvilku se soupeř unaví, nebo bude zmatený z dlouhého otáčení. V tomto momentu se vrhni na nepřítele a použij hřbetový nebo břišní škrábanec, ránu přední tlapkou nebo úder přední tlapkou.

Rána přední tlapkou - S vytaženými drápy bij soupeře po hlavě a obličeji.

Úder přední tlapkou - S vytaženými drápy rychle škrábej soupeře po hlavě a obličeji.

Užitečné rady: Útoč ze zálohy, použij svit slunce ke zmatení nepřítele, všímej si, jak fouká vítr, kryj svou sílu a poté překvapivě zaútoč, udržuj si nějaké válečníky v rezervě, předstírej ústup a poté znovu zaútoč.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemný duch/Ztracená tvář Tajemný duch/Ztracená tvář | E-mail | Web | 23. října 2017 v 18:20 | Reagovat

To je zajímavý

2 Parohatá hvězda Parohatá hvězda | E-mail | Web | 23. října 2017 v 18:53 | Reagovat

[1]: Děkuji za pozitivní komentáře. :) Ale nebýt Hvězdného klanu, všechny tyhle triky by nám byly k ničemu.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama