IV. Série - Znamení hvězd (Omen Of The Stars)

24. října 2017 v 19:49 | Parohatá hvězda |  Warriors - Knihy
Hrozná věštba Hvězdného klanu vykresluje tři mladé kočky pospolu a ohrožuje křehkou rovnováhu mezi čtyřmi bojovníky.
Poprosím NEKOPÍROVAT na ostatní blogy!
______________________________________________________________________________________________________
Čtvrtý učedník (The Fourth Apprentice)

Po bystrozraké Sojce a řvoucím Lvu přilétne mír na křídlech Holubice...
Klany sdílely kraj kolem jezera po mnoho úplňků jako sobě rovni. Věštba ale předpovídá, že tři kočky z Hromového klanu dostanou moc hvězd do svých tlapek. Sojčí pírko a Lví plamen vědí, že věštba mluví o nich dvou. Nyní však oba bratři musí počkat na znamení od Hvězdného klanu, aby odhalili třetí z koček.
Holoubkokotě(Dovekit) a Břečťanokotě(Ivykit), příbuzné velitele Ohnivého měsíce jsou připraveny stát se učednicemi. Nedlouho poté má jedna z učednic osudnou vidinu a zjistí, že ovládá mocné věštecké schopnosti, které se nedají srovnat s jakoukoli jinou kočkou... (Na obálce je Dovewing / Holubí letka)

_______________________________________________
Slábnoucí ozvěny (Fading Echoes)

Tři Hromové kočky, Lví plamen, Sojčí pírko a Holubí packa(Dovepaw) mají být podle věštby ti, kteří drží sílu hvězd ve svých tlapkách. Musí spolupracovat, aby dokázali odhalit smysl starých proroctví. Sojčí pírko se chopí svých nových povinností jako jediný léčitel klanu, Lví plamen trénuje svého učedníka a Holubí packa se zdokonaluje ve svých schopnostech. Ale temné stíny, které klan okrádaly o kořist po mnoho úplňků, se stále skrývají jen kousek za lesem. Brzy poté se ve snech jedné kočky objeví tajemný návštěvník a šeptá sliby o velké síle, která změní osud celého Hromového klanu tak, jak nikdo neočekával... (Na obálce je Ivypool / Břečťanová tůňka)

_______________________________________________
Šeptání noci (Night Whispers)

Krvavá bitva mezi Hromovým a Stínovým klanem pominula, ale její následky se odrážejí na všech čtyřech klanech. Zatímco se Holubí packa vyrovnává s faktem, že existují věci, a kočky, které její smysly nedokážou zachytit, Lví plamen a Sojčí pírko mají za úkol zjistit, jak mohl Hvězdný klan dopustit takovou bitvu. Sojčí pírko brzy najde odpověď v temnotě a společně s Lvím plamenem dělají, co je v jejich silách, aby zastavili zlo procházející jejich klanem. Pouta, která vždy spojovala klany se pomalu rozpadají před největší hrozbou, jakou kdy válečníci i válečnický zákoník zažili. Lví plamen, Sojčí pírko a Holubí packa zjistí, že bitva je na zlomu, a možnost výhry je velmi malá. A než mohou začít vše odznova, jedna kočka zbytečně zemře... (Na obálce je Flametail / Plamenný ocas)

_______________________________________________
Předzvěst měsíce (Sign Of The Moon)

Temné síly, které způsobily roztržení vztahů mezi čtyřmi klany se zvětšují. Lví plamen, Sojčí pírko a Holubí packa nyní vědí, že dokud nedokáží rozpoznat skutečný význam protoctví, které je spojuje, válečnický zákoník by mohl být zničen navždy.
Zatímco Lví plamen zůstává zaměřen na ochranu Hromového klanu před další smrtící bitvou, Sojčí pírko dostane zoufalou žádost o pomoc od kmenu Spěchající Vody. Musí cestovat do hor a hledat odpovědi které spojují klany s kmenem takovým způsobem, který by si žádná kočka nedokázala představit. Ale s předvoláním přichází zlověstné varování, které naznačuje, že síla hvězd nemusí stačit k zachování klanů... (Na obálce je Stone Teller / Zaříkávač kamenů)

_______________________________________________
Zapomenutý válečník (The Forgotten Warrior)

Konec hvězd se blíží. Tři se musí stát čtyřmi, aby bojovali s temnotou, která trvá navždy.
S rozděleným Hvězdným klanem, který řídí rozpor mezi čtyřmi klany, duchové Temného lesa stále sílí. Břečťanová tůňka(Ivypool) v roli špióna je každým dnem stále ve větším nebezpečí. Holubí letka(Dovewing) je pronásledována noční můrou o horách kde se ocitá paralyzovaná strachem z toho, co leží před ní. V Hromovém klanu se objeví samotář, rozšiřuje nesoulad a posunuje klany dále od sebe. Vzhledem k tomu, že stále více napjatí válečníci začínají útočit proti sobě, budou nuceni vybrat si,
komu věřit... Než bude pozdě... (Na obálce je Hollyleaf / Cesmínolístka)

_______________________________________________
Poslední naděje (The Last Hope)

Po nesčetných měsících zrady jsou učedníci z Temného lesa připraveni obléhat klany. Sojčí pírko, Lví plamen a Holubí letka se připravují na to, aby mohli vést své spojence do bitvy a čekají na příchod tajemného čtvrtého válečníka, který je prorokován vést klany ke slávě a úspěchu. Nejhorší hodina, které klany kdy čelily, vysvitne. Naděje se rozpadne a hrdinové povstanou, protože bojovníci budou bojovat o přežití sebe i svých klanů... (Na obálce je Firestar / Ohnivý měsíc)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Tajemný duch/Ztracená tvář Tajemný duch/Ztracená tvář | E-mail | Web | 24. října 2017 v 20:38 | Reagovat

Nejvíc se mi líbí obal Předzvěst měsíce, protože kočka na obalu vypadá jako můj kocourek :D

2 Tajemný duch/Ztracená tvář Tajemný duch/Ztracená tvář | E-mail | Web | 24. října 2017 v 20:40 | Reagovat

Ale poslední díl má také moc hezký obal :)

3 Parohatá hvězda Parohatá hvězda | E-mail | Web | 24. října 2017 v 22:10 | Reagovat

Tímpádem máš moc hezkou kočičku! <3
Poslední díl má hezký obal, ale dost strašidelný příběh.. Brr.. Až mě zamrazilo.

4 Gepardí střela Gepardí střela | 12. listopadu 2017 v 11:06 | Reagovat

Je to Holubí křídlo a ne Holubí letka.

5 Parohatá hvězda Parohatá hvězda | E-mail | Web | 12. listopadu 2017 v 19:40 | Reagovat

[4]: Abych tady zabránila nějakým hádkám, tak píšu za jména jejich anglická jména. Křídlo je totiž spíše kocouří jméno, proto jména píšu tak, aby zněly více jako kočičí a ne kocouří, pokud se teda zrovna jedná o kočku.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama