III. Série - Síla Tří (Power Of Three)

24. října 2017 v 18:29 | Parohatá hvězda |  Warriors - Knihy
Nastal čas, aby se tři koťata Hromového klanu stali učedníky. Existují však temná tajemstí, která se točí kolem této trojice a proroctví mluví o přicházejících problémech. Budou tam tři, příbuzní tvého příbuzného, kteří budou držet osud ve svých tlapkách...
Poprosím NEKOPÍROVAT na ostatní blogy!
______________________________________________________________________________________________________
Znamení (The Sight)

Cesmína(Hollypaw), Sojka(Jaypaw) a Lví tlapka(Lionpaw), vnoučata samotného Ohnivého měsíce(Firestar), mají neobvyklou sílu a talent. Ale obklopuje je nejistota a tajemné proroctví naznačuje přicházející problémy. Válečnický zákoník je v nebezpečí a tito tři učedníci potřebují svou veškerou sílu na to, aby pomohli klanům přežít... (Na obálce je Jaypaw / Sojka)


_______________________________________________
Temná řeka (Dark River)

Lví tlapce, Sojce a Cesmíně se daří jako učedníkům Hromového klanu, ale i přes jejich nové povinnosti a zodpovědnost přinášejí nebezpečí a každá mladá kočka se chystá objevit temnotu v minulosti, v klanu, sama v sobě... (Na obálce je Lionpaw / Lví tlapka)

_______________________________________________
Vyhoštění (Outcast)

Tajné proroctví utváří život vnoučat Ohnivého měsíce, ale ví o tom jen jeden z nich. Sojka je okouzlen silou, jakou proroctví slibuje a věří, že klíč k této moci může najít jen ve vzdálené minulosti - u starých koček, které kdysi kráčely po lese a nyní se začaly objevovat v jeho snech. Hledání odpovědí ho vede do hor, do domova kmene Spěchající Vody. Lví tlapku a Cesmínu to taky táhne k horám, každého ale z odlišných důvodů.
Ale hory skrývají tajemství stejně jako odpovědi a pokud tři kočky najdou způsob, jak se tam dostat, mohou objevit víc, než kdy očekávaly... (Na obálce je Hollypaw / Cesmína)

_______________________________________________
Zatmění slunce (Eclipse)

Tři vnoučata Ohnivého měsíce se dozvěděla o mocném proroctví, které předpovídá jejich osudy. Zodpovědnost a rozhodování o budoucnosti klanu těžce závisí na třech učednících. Každý ale tajně touží po moci... Lví tlapka sní o tom, že bude neporazitelný v bojích, zatímco Cesmína touží být velitelkou a Sojka ví, že jen on může vidět pravou minulost a budoucnost. Jejich síly i válečnický zákoník jsou testovány, když je Hromový klan náhle napaden a všechny čtyři klany se utkají v bitvě, kterou ještě žádná kočka nezažila. Potom na les padne stín a tajemný samotář varuje klany před dalšími problémy. Poprvé se zdá, že Hvězdný klan nemůže poskytnout odpovědi, které všichni potřebují. Hrozba může roztrhat všechny čtyři klany a zničit to, co si kdy kočky vybudovaly. (Na obálce je kocour Sol)


_______________________________________________
Dlouhé stíny (Long Shadows)

Klany se otřásají v základech. Stínový klan se otočil zády k Hvězdnému klanu a slíbil, že bude následovat temné předpovědi Sola, kocoura, jenž předpověděl zatmění slunce. Ale ne všechny kočky ztratily víru v duchy sých předků.
Sojka je přesvědčen, že Hvězdný klan stále stojí na důležitém místě ve válečnickém zákoníku a jeho hledání odpovědí jej vede zpět do minulosti dál, než si Hvězdný klan pamatuje. Lví plamen(Lionblaze), mučený násilnými sny a krvavými vizemi, si přeje, aby nikdy nebyl vybrán jako jeden ze tří, ale kdyby se k Hromovému klanu obrátil zády, byla by to velká zrada. A Cesmínolístka(Hollyleaf) se bojí, že když klan ztratí svou víru, válečnický zákoník se rozpadne. Je ochotna bojovat zuby nehty o to, aby ho zachovala - bez ohledu na jeho cenu. A když do Hromového klanu vkročí vraždy, kočky si uvědomí, že největší hrozba nemusí ležet vždy mimo klan... (Na obálce je Ashfur / Popelavý kožich)

_______________________________________________
Východ slunce (Sunrise)

Záhadná vražda v táboře roztrhla klan na dvě půlky. Ale další tajemství je třeba ještě objevit.
Sojčí pírko(Jayfeather) je odhodlán zjistit, kdo jsou jeho skuteční rodiče. Bude ale muset proplavat lesem lží, aby našel pravdu. Cesmínolístka(Hollyleaf) je šokovaná tím, jak její klan nadále neposlouchá válečnický zákoník a je dost nervózní na to, aby ublížila i někomu, koho předtím obdivovala. A Lví plamen(Lionblaze) se musí vypořádat s děsivým svědectvím, které změnilo vše, v co kdy věřil.
V těch nejdrsnějších dnech Rudolistí si kočky musejí pomáhat, nebezpečí se ale skrývá za známými tvářemi a jeden další bojovník může být navždy ztracen... (Na obálce je Stormfur / Bouřkový kožich)

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama